Верифікований профіль
5
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
30
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2197
Останній візит на сайт
сьогодні
Всім гарного настрою
Вас вітає менеджер нерухомості однієї з кращих компаній міста Аліна!
Рада допомогти у виборі житла своєї мрії,завжди уважна до Ваших побажань,з перших хвилин розумію, що саме шукає клієнт!
Підбираю варіанти під Ваш запит та вимоги!
Чесна,прямолінійна, ввічлива,терпелива,уважна та надійна!
Ви будете задоволені співпрацювати зі мною особисто!

Портфоліо реалізованих об’єктів (54)

  • продано
    ETNOS ESTATE
    47 500 $
    1 444 $/м²

    Побутова вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    33 / 15 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    6 міс. тому
    Ексклюзив МОЖЛИВО ПРОДАЖ ПО ПОСТАНОВІ ЧИ ПЕРЕРАХУНКУ 1к вул.Побутова 4 Площа 32,9 Кухня 11,2 Поверх 3/11 Інд.опалення Цегла Можна під постанови та держ.програми Ціна 47500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    53 500 $
    863 $/м²

    Флотська вул., 10-Б

    2 кімнати
    62 / 31 / 15 м²
    поверх 8 з 11
    7 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК IQ House, Івано-Франківськ! 🏡 Простора, світла та зручна — ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції! ✨ Характеристики: ▪️ Площа: 62 м² ▪️ Кухня: 15 м² — місця вдосталь для кулінарних шедеврів! ▪️ Поверх: 8 з 11 ▪️ Опалення: індивідуальне газове — економія та тепло взимку ▪️ Стан: сирець (після забудовника) — втілюйте власний дизайн! ▪️ Продаж по переуступці ▪️ 💰 Ціна: 53 500$ 🏙️ ЖК IQ House — сучасний комплекс з якісним будівництвом, зручною локацією та хорошою інфраструктурою навколо: магазини, зупинки, садочки та школи поруч. Не втратьте шанс придбати чудову квартиру за вигідною ціною! 📞 Телефонуйте або пишіть у приват — домовимось про п...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    41 200 $
    896 $/м²

    Княгинин вул., 44

    1 кімната
    46 / 16 / 15 м²
    поверх 3 з 14
    6 міс. тому
    Продаю 1к квартиру ЖК Княгинин На 3 поверсі з 14 Площа 46м.кв Кухня 15м.кв Спальня 15.6м.кв Квартира гарна, простора та готова до втілення ваших мрій для комфортного проживання. Якщо вам сподобалася пропозиція телефонуйте Ціна 41200$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    73 500 $
    1 322 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 18 к1

    2 кімнати
    56 / 28 / 13 м²
    поверх 9 з 9
    6 міс. тому
    2к квартира ЖК Опришівська Слобода Поверх 9/9 Площа 55.6м2 Тепла підлога Дизайнерський ремонт Документи до 3р. ✅Ціна 73500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    61 500 $
    932 $/м²

    24 Серпня вул., 32

    2 кімнати
    66 / 42 / 10 м²
    поверх 3 з 4
    6 міс. тому
    Екс Продаж квартири сирця ЖК Долішній 2 секція вже здана 2к квартира Площа 65,9м² Кухня 10,3м² Житлова 41,8м² Поверх 3з4 Санвузол роздільний (2) Відкритий балкон з виглядом на середній двір Підігрів підлоги в кухні, коридорі, сан вузлах Підлога: чистова стяжка Енерго зберігаючі вікна Опалення індивідуальне газове Всі комунікацій проведені Ціна: 61500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    80 000 $
    394 $/м²

    Заставна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    203 / 109 / 20 м²
    2 поверхи
    25 сот
    4 кімнати
    9 міс. тому
    🏡 Продається просторий житловий будинок у мальовничому селі Закрівці, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н Пропонуємо до вашої уваги добротний 2-поверховий будинок загальною площею 203 м², житлова — 109 м², розташований на великій приватній ділянці площею 25 соток. 🔹 Планування: • 1-й поверх: кімната, кухня, ванна, котельня та 2 коридори • 2-й поверх: 3 кімнати, кухня та туалет 🔹 Комунікації: Підключені газ, вода, світло та каналізація — усе для комфортного проживання. 🔹 На території: Гараж, плодовий сад та великий доглянутий город. Земля приватизована, є можливість облаштувати додаткові зони відпочинку або господарські споруди. 📍 Зручне розташування — до смт Отинія лише 6 км, а д...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    49 500 $
    1 010 $/м²

    Вовчинецька вул., 196

    БЕЗ КОМІСІЇ Позитрон
    2 кімнати
    49 / 25 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    8 міс. тому
    2к. кв., вул. Вовчинецька, 196 49 м. кв. Поверх 2/9 Цегляний будинок Централізоване опалення 49500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    68 000 $
    1 581 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 94

    БЕЗ КОМІСІЇ Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    43 / 18 / 15 м²
    поверх 3 з 14
    8 міс. тому
    Пропозиція 1к квартира ЖК U One 43м2 / 14м2 площа 3/14 поверх Автономне опалення дахова котельня Виконаний якісний ремонт, квартира світла та простора Підігрів підлоги у зонах з плиткою, також наявний кондиціонер на обігрів та охолодження Закрита територія з дитячим майданчиком, ландшафтним дизайном, гостьовим паркінгом і гаражними боксами Інфраструктура навколо • ТРЦ “Veles Mall супермаркет, кафе, кінотеатр, боулінг і інші сервіси . • Гіпермаркети METRO, АТБ. • Навчальні заклади: дитсадки й школи — до 10 хв пішки; кілька садків доступні автомобілем за 4–5 хв . • Транспорт: дуже гарне сполучення — автобуси та маршрутки, близько до вокзалів і центра міста . • Зелена зона: п...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    40 000 $
    5 882 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ Амбулаторія
    під забудову
    7 сот
    8 міс. тому
    Ексклюзивна пропозиція Продається земельна ділянка с. Крихівці 6,8 сот Під будівництво Всі необхідні комунікації знаходяться неподалік Ділянка правильної форми 16м х 48м Поруч вже є збудовані будинки та танхауси. Дуже приємна Ціна 40000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    12 500 $
    912 $/сот

    Братковецька, 196

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    14 сот
    9 міс. тому
    Продається ділянка правильної форми під будівництво в с.Березівка. на вулиці вже є газ та світло підключитись нема жодних проблем. Дуже вигідна пропозиція для власного будівництва. село відноситься до Франківської ОТГ має 3 маршрути комунального транспорту. (15хв до Івано-Франківська) є Церква, Школа, Ліцей, кілька магазинів. ЦНАП. Площа 13.7сотих. Розмір 48.54, 28.54 ціна 15500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    47 500 $
    1 444 $/м²

    Побутова вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    33 / 15 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    8 міс. тому
  • продано
    ETNOS ESTATE
    32 000 $
    213 $/м²

    Кобилянської, 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    150 / 80 / 15 м²
    1 поверх
    40 сот
    3 кімнати
    8 міс. тому
    Екс! Будинок село Делятин Основний будинок 3 кімнати 150м2 площа будинку Проведений газ, світло, вода Всі меблі залишаються Встановлений індивідуальний газовий котел Також є можливість обігрівати дровами Встановлено душову кабіну Земля 40 соток Окремо півниця Літня кухня Два приміщення для господарських цілей (є більше фото) Ціна 32000$
  • здано
    ETNOS ESTATE
    500 $/міс

    Шевченка

    70 / 40 / 20 м²
    2 поверхи
    9 сот
    2 кімнати
    8 міс. тому
    Оренда 🔹Будиночок в с.Черніїв 🔸Двоповерховий - дві кімнати та велика кухня-студія 🔹Площа 70м2 🔸Опалення індивідуальне електричне та на дрова 🔹Свіже повітря, поруч ліс Ціна 500 доларів
  • продано
    ETNOS ESTATE
    77 000 $
    1 004 $/м²

    Молодіжна вул., 55

    БЕЗ КОМІСІЇ Будівельників
    2 кімнати
    77 / 24 / 22 м²
    поверх 2 з 6
    9 міс. тому
    Пропозиція Продається 2К квартира з кухнею-студією в цегляному будинку по вул.Молодіжна 55 *Індивідуальне опалення * Поверх 2/6 * Загальна площа 76.7 м2 * Площа кухні 21.7 м2 * Санвузол роздільний * Висота стелі 3 метри * Велика ванна Можна під постанову Ціна 77000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    66 000 $
    1 571 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 94

    БЕЗ КОМІСІЇ Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    42 / 25 / 14 м²
    поверх 9 з 13
    9 міс. тому
    🌟 ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! 1-кімнатна квартира в ЖК UOne, Івано-Франківськ — готова до комфортного життя! 🔑 🔹 Площа: 42 м² 🔹 Кухня: 14 м² 🔹 Поверх: 9 з 13 🔹 Ціна: 66 000$ 🔹 Дахова котельня — комфортне опалення і низькі комунальні витрати 💎 Про квартиру: Це ідеальне поєднання стилю, функціональності та затишку. ✅ Стильний та акуратний ремонт — виконаний зі смаком у сучасному стилі ✅ Підігрів підлоги — приємне тепло у холодну пору ✅ Пральна та сушильна машина — зручно та практично ✅ Посудомийна машина — економія часу ✅ Кондиціонер — прохолода влітку ✅ Велика шафа-купе — все на своїх місцях ✅ Відеодомофон — безпека та контроль 🏙️ ЖК UOne — сучасний житловий комплекс з хорошим розташуванням, я...
  • здано
    ETNOS ESTATE
    400 $/міс

    Горбачевського вул., 20

    1 кімната
    44 / 16 / 15 м²
    поверх 10 з 10
    2 міс. тому
    Пропозиція оренди Вільна з 10.03,огляд раніше 1кімнатна Горбачевського 20 10/10 Без тварин категорично 400$+ком.послуги Кондиціонер, посудомийна,телевізор,мікрохвильова Оплата за перший і останній місяць та комісія агентства
  • продано
    ETNOS ESTATE
    32 000 $
    732 $/м²

    набережна Василя Стефаника вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Княгинин
    2 кімнати
    44 / 29 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    9 міс. тому
    2кімнатна квартира Вулиця Набережна 2поверх з 5 Площа 43.7м2 Потребує ремонту Євровікна Центральне опалення Ціна 32000$ без торгу
  • здано
    ETNOS ESTATE
    11 000 грн/міс

    Галицька вул., 64в

    1 кімната
    42 / 15 / 12 м²
    поверх 5 з 10
    9 міс. тому
    Оренда ексклюзив 1к Галицька 64в 5/9 Діти так, тварини ні 11000грн Оплата за перший і останній місяць та комісія агенства
  • продано
    ETNOS ESTATE
    68 000 $
    1 030 $/м²

    Яблунева, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    2 кімнати
    66 / 35 / 14 м²
    поверх 3 з 9
    1 р. 6 міс. тому
    Простора 2-кімнатна квартира у затишному районі Івано-Франківська, вул. Яблунева, 1 Запрошуємо вас розглянути простору 2-кімнатну квартиру, розташовану на 3-му поверсі дев'ятиповерхового будинку, що забезпечує комфортний доступ без зайвого шуму. Загальна площа 66 м² дозволяє організувати зручний простір для проживання. Переваги та особливості квартири: Зручне планування: кімнати окремі та мають правильну форму, що дає можливість комфортного облаштування меблів. Велика кухня, яка підійде як для приготування, так і для сімейних вечерь, де кожен знайде своє місце. Затишок і безпека: третій поверх – оптимальний вибір для родини з дітьми або літніх людей, адже не потрібно підніматися високо,...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    75 000 $
    1 145 $/м²

    Галицька вул., 64в

    БЕЗ КОМІСІЇ Княгинин
    2 кімнати
    66 / 37 / 10 м²
    поверх 2 з 9
    10 міс. тому
    🏠 Продається 2-кімнатна квартира в Івано-Франківську! 📍 Вул. Галицька, 64в — зручна локація неподалік центру 🔹 Площа: 65 м² 🔹 Поверх: 2 з 9 🔹 Ціна: 75 000$ ✨ Переваги квартири: ✅ Простора 2-кімнатна квартира з функціональним плануванням ✅ Залишаються меблі та техніка — усе необхідне вже є ✅ Є лоджія та балкон — більше світла і простору ✅ Ідеальний 2-й поверх — без потреби у ліфті ✅ Чистий під’їзд, доглянутий будинок і двір 🚶‍♀️ До центру міста — всього 10 хв пішки, 5 хв на авто! Жити поруч із серцем Івано-Франківська — це зручно, престижно й економить час щодня! 📍 Інфраструктура: ▪️ Супермаркети, аптеки, школа, садок — все в пішій доступності ▪️ Зручна транспортна розв’язка ▪️ Тихий та с...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    11 000 $
    2 500 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    під забудову
    4 сот
    11 міс. тому
    Продаю земельну ділянку Площею 4.41 сот Призначення: під житлову забудову в Івано-Франківську р-н Опришківців 100 метрів до житлового комплексу « Опришківська Слобода » Неподалік рікча, зупинка транспорту, магазини, дитячий садок та школа. Ціна 11000$
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом