Верифікований профіль
5
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
31
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2511
Останній візит на сайт
сьогодні
Всім гарного настрою
Вас вітає менеджер нерухомості однієї з кращих компаній міста Аліна!
Рада допомогти у виборі житла своєї мрії,завжди уважна до Ваших побажань,з перших хвилин розумію, що саме шукає клієнт!
Підбираю варіанти під Ваш запит та вимоги!
Чесна,прямолінійна, ввічлива,терпелива,уважна та надійна!
Ви будете задоволені співпрацювати зі мною особисто!

Портфоліо реалізованих об’єктів (53)

  • здано
    ETNOS ESTATE
    16 000 грн/міс

    Хіміків вул., 15

    1 кімната
    41 / 15 / 20 м²
    поверх 9 з 11
    2022 рік побудови
    1 міс. тому
    Оренда 1-кімнатної квартири в новобудові, ЖК Comfort Park 9 поверх з 11 В під’їзді є 2 ліфти Сучасний ремонт, квартира світла та затишна Повністю укомплектована для комфортного проживання Є кондиціонер, посудомийна машина, гардеробна Дозволено проживання з котиком 🐱 Поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, зручна транспортна розв’язка Оплата за перший місяць та страховий платіж і комісія агентства
  • продано
    ETNOS ESTATE
    75 000 $
    2 027 $/м²

    Височана вул., (Будинок 16)

    1 кімната
    37 / 15 / 14 м²
    поверх 5 з 12
    2 міс. тому
    Продається 1-кімнатна квартира в Івано-Франківськ, ЖК Містечко Центральне. Квартира розташована на 5 поверсі з 12. Загальна площа — 37 м². Світла та затишна, повністю укомплектована меблями й технікою — можна одразу заїжджати без додаткових витрат. Індивідуальне газове опалення — комфортна температура у будь-яку пору року та економія на комунальних платежах. Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою, зручне розташування, поруч магазини, кафе, навчальні заклади та зупинки транспорту. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
  • здано
    ETNOS ESTATE
    400 $/міс

    Горбачевського вул., 20

    1 кімната
    44 / 16 / 15 м²
    поверх 10 з 10
    1 міс. тому
    Пропозиція оренди Вільна з 10.03,огляд раніше 1кімнатна Горбачевського 20 10/10 Без тварин категорично 400$+ком.послуги Кондиціонер, посудомийна,телевізор,мікрохвильова Оплата за перший і останній місяць та комісія агентства
  • продано
    ETNOS ESTATE
    42 800 $
    1 002 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Гірка
    2 кімнати
    43 / 26 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    1 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира в м. Івано-Франківськ, вул. Хмельницького. Розташована на зручному 2 поверсі з 5. Загальна площа — 42,7 м². Квартира потребує ремонту, але придатна для проживання вже зараз. Всі меблі та техніка, що є на фото, залишаються новим власникам. Планування: – суміжно-роздільні кімнати – роздільний санвузол – є балкон Комунікації: – централізоване опалення – підігрів води — газова колонка – по всій квартирі замінені вікна на євро Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію з подальшим ремонтом.
  • продано
    ETNOS ESTATE
    43 000 $
    1 433 $/м²

    Незалежності вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    1 кімната
    30 / 19 / 5 м²
    поверх 2 з 5
    9 міс. тому
    Продаю однокімнатну квартиру в самісінькому центрі міста, на куті вулиць Незалежності - Мельника. Квартира знаходиться на 2 поверсі з 5. Площа 30м.кв в середині зроблений хороший та якісний ремонт, встановлено кондиціонер, домофон, холодильник, пральна машинка, мікрохвильова піч, є бойлер на теплу воду. Відключене центральне опалення, можна робити документи на індивідуальне. Квартира затишна, простора та світла, знаходиться на комфортному поверсі в серці міста. Вся необхідна інфраструктура є в пішій доступності від будинку: школа 2хв садок 2хв ресторани, кафе, магазин, аптеки, парк, готель, цнап і багато іншого в 5 хвилинах від квартири Ідеальний варіант для життя або для здачі в оренду з...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    58 000 $
    816 $/м²

    Ольги Кисілевської вул., 37

    БЕЗ КОМІСІЇ Брати
    3 кімнати
    71 / 43 / 11 м²
    поверх 6 з 10
    5 міс. тому
    Продається 3-кімнатна квартира 📍 Івано-Франківськ, вул. Кисілевської, 37 🏢 6 поверх із 10 🏠 Площа – 71,1 м² 🍽 Кухня – 10,8 м² 🛏 Житлова – 42,6 м² 💵 Ціна: 58 000 $ Район із розвиненою соціальною та транспортною інфраструктурою. Поруч: • Школи та дитячі садочки • Аптеки, поліклініка, магазини • Зручна транспортна розв’язка • Зелена зона для прогулянок, паркування Квартира підходить для придбання як за власні кошти, так і з використанням державних програм
  • продано
    ETNOS ESTATE
    76 000 $
    1 652 $/м²

    Ленкавського вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Кант
    ЖК Manhattan Up
    1 кімната
    46 / 13 / 18 м²
    поверх 5 з 13
    1900 рік побудови
    4 міс. тому
    Пропозиція Ексклюзив ЖК Manhattan UP вул.Ленкавського 34 46м2/ кухня 18.1м2 / житлова 13.3м2 5 поверх/13 Опалення дахова котельня Тепла підлога: коридор, ванна, кухня Повна комплектація: техніка кухонна: мікрохвильова піч, холодильник, духовка, посудомийна машина, кондиціонер на обігрів та на охолодження. Буде ще пральна машина Кухня студія з диваном і зоною тв В коридорі - шафа/гардеробна. Ціна 76000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    11 500 $
    1 438 $/сот

    Володимира Великого

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    8 сот
    5 міс. тому
    Пропозиція продажу Земельна ділянка с.Підпечери, вул. Володимира Великого Поворот біля ЖК Сонячний Основні характеристики: Площа: 8 сотих Призначення: під будівництво Ціна 11500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    41 500 $
    902 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 94

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    46 / 17 / 15 м²
    поверх 6 з 12
    5 міс. тому
    Продаж 1к ЖЕ U ONE Поверх 6/12 Площа 46 м.кВ Переуступка Ціна 41500 $
  • продано
    ETNOS ESTATE
    56 500 $
    734 $/м²

    Української Дивізії вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ Будівельників
    3 кімнати
    77 / 42 / 9 м²
    поверх 5 з 5
    5 міс. тому
    Пропоную 3к квартиру Вул. Української Дивізії 14 Площа 77 Кухня 9 Поверх 5/5 Опалення індивідуальне газове 56500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    74 500 $
    621 $/м²

    Бузкова

    БЕЗ КОМІСІЇ Спортклуб "HAMMERGYM"
    120 / 90 / 17 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    5 міс. тому
    Таунхаус, Крихівці. вул.Бузькова Поверхів 2 Площа 120м2 Землі - 2сотих Зданий повністю Ціна 74500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    37 000 $
    871 $/м²

    Тичини вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    4 міс. тому
    Продаж комерц. приміщення в ТЦ Мальва-Пасаж Вулиця Гузара/Тичини Загальна площа 42.5м2 Знаходиться на 2 поверсі Може бути любий вид діяльності Торговий центр має 3 поверха Має 3 входа Вартість 37000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    124 000 $
    2 000 $/м²

    Бельведерська вул., 32-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ Бельведер
    ЖК А5
    2 кімнати
    62 / 30 / 17 м²
    поверх 8 з 10
    5 міс. тому
    Продаю 2к квартиру, центр міста, в елітному житловому комплексі А5 Загальною площею 62м.кв Знаходиться на комфортному 8 поверсі У квартирі зроблений сучасний та якісний ремонт, встановлена дорога побутова техніка, якісна плитка Ціна 124000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    52 000 $
    892 $/м²

    Гната Хоткевича вул., 75

    БЕЗ КОМІСІЇ Брати
    3 кімнати
    58 / 43 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    5 міс. тому
    Пропоную 3к квартира Вул Хоткевича 75 Поверх 1/5 (кутова) Площа 58.3 м.кВ Кухня 5.6 м.кВ Санвузол роздільний Опалення індивідуальне газове Можна по постановах 56000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    62 000 $
    1 265 $/м²

    Євгена Коновальця вул., 46

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    2 кімнати
    49 / 25 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    5 міс. тому
    Пропозиція 2к Коновавальця 46 (навпроти УКД) Цегляний будинок Індивідуальне газове опалення 6/9 49м2 Металопластикові вікна Роздільний санвузол Є лоджія Вікна на УКД 62000$
  • здано
    ETNOS ESTATE
    1 000 $/міс

    Довбуша, 107

    250 / 170 / 17 м²
    2 поверхи
    3 сот
    5 кімнат
    5 міс. тому
    Пропозиція оренда ексклюзив Будинок с.Чукалівка 2 поверхи 250м2 Жила 170м2 Кухня 17м2 Ділянка поруч 3 сотки Індивідуальне газове опалення Міська каналізація Є тераса і гриль Дві повноцінні спальні Кухня Велика вітальня Столова Два санвузли Кабінет/можна використовувати як дитячу Гостьова кімната Котельня Гараж Приємна, тиха локація, поруч гарні сусіди. До міста 5-10 хвилин. Ціна :1000$ Оплата за перший і останній місяць та комісія агентства
  • продано
    ETNOS ESTATE
    97 000 $
    1 557 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129а

    2 кімнати
    62 / 35 / 20 м²
    поверх 4 з 10
    5 міс. тому
    Пропозиція 2к із студією 62,3 м2 4/10 ЖК Паркова Алея Індивідуальне газове опалення Підігрів підлоги, гардеробна, кондиціонер, посудомийна машина Здана 3Б секція Ліфт працює Переуступка 97000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    87 500 $
    1 306 $/м²

    Хіміків вул., 28, к.1-6

    2 кімнати
    67 / 31 / 18 м²
    поверх 3 з 11
    5 міс. тому
    Ексклюзивна пропозиція: 2к квартира,здана та обжита. ЖК КОМФОРТ ПАРК Хіміків, 38 , 5 корпус Поверх 3/10 Площа 67м2 Житлова 31.2м2 Кухня 18.4м2 Індивід.опалення Техніка+ кухня укомплектована Гардеробна Простора та тепла квартира Документи після 3р. Ціна 87500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    88 400 $
    888 $/м²

    Хіміків вул., 25

    3 кімнати
    100 / 50 / 20 м²
    поверх 1 з 9
    5 міс. тому
    Ексклюзив ‼️Терміновий продаж 3 кімнатна квартира ‼️ Вулиця Хіміків 25 1/9 Загальна площа : 99,6 м2 Кухня: 20м2 Індивідуальне газове опалення Новобудова 2008 року, поруч знаходиться 24 школа, садочок, річка , магазини, до зупинки 5 хв Ціна : 88 400 $
  • продано
    ETNOS ESTATE
    64 500 $
    1 433 $/м²

    Флотська вул., 10-Б

    1 кімната
    45 / 19 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    5 міс. тому
    1к квартира ЖК IQ HAUSE Площа 45м2 Поверх 2 Дизайнерський ремонт Індивідуальне опалення Переуступка Ціна 64500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    47 500 $
    1 444 $/м²

    Побутова вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    33 / 15 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    5 міс. тому
    Ексклюзив МОЖЛИВО ПРОДАЖ ПО ПОСТАНОВІ ЧИ ПЕРЕРАХУНКУ 1к вул.Побутова 4 Площа 32,9 Кухня 11,2 Поверх 3/11 Інд.опалення Цегла Можна під постанови та держ.програми Ціна 47500$
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.